Hakkımızda

Artı Kulvar Eğitim Kurumları’na Hoş Geldiniz.

Kurumumuz; 2019 yılında bir grup akademisyen ve eğitim gönüllüsü tarafından kurulmuş ve asıl amacı, yolunun kesiştiği her bireyin hayatına bütünsellik anlayışı ile dokunarak hayatını çok daha anlamlı bir konuma taşımayı hedefleyen bir eğitim müessesesidir.

Bilginin her an inanılmaz bir hızla çoğaldığı günümüz eğitim koşullarında, bilgiyi elde etmek kadar onu kendisi ve toplum çıkarları lehine kullanabilme yetisine sahip olmak da oldukça önemlidir. Artı Kulvar Eğitim Kurumları olarak bizler, öğrencilerimizin hem akademik hem de yaşam etiği açısından üst düzey seviyede olmasını önemsiyor ve bu amaç uğruna çalışıyoruz. Toplumu şekillendiren en önemli müesseselerin eğitim kurumları olduğu gerçeğinden hareketle üzerimize düşen toplumsal sorumluluğun farkındayız. Bu sorumlulukları yerine getirebilmek için ihtiyacımız olan donanıma sahip olmanın getirdiği konforla yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

İlkemiz…

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder.” anlayışından yola çıkarak hem bireysel hem de toplumsal gelişimin önemli bir paydası olma ilkesi ile yolumuza devam ediyoruz.

Eğitim Kadromuz…

Eğitimi yalnızca bir meslek olmaktan ziyade bir yaşam tarzı ve amacı olarak benimsemiş olmak, Kurumumuzda görev yapan öğretmenlerimizin en temel özellikleri arasında yer almaktadır. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kaliteli öğretmen kadrosu sayesinde Artı Kulvar Eğitim Kurumları öğrencilerine akademik başarıya ulaşma konusunda benzersiz bir eğitim tecrübesi yaşatıyor. Başarıyı hayatının temel gayesi edinmiş olan eğitim kadromuz, öğrencilerimizin sahip olduğu potansiyeli gerçeğe dönüştürmeyi toplumsal bir görev olarak kabul etmekte ve bu amaç uğruna çalışmaktadırlar.

Öğrenci odaklı eğitim anlayışımız…

Artı Kulvar Eğitim Kurumları öğretmeyi değil öğrenmeyi esas alan ve eğitimin merkezine öğrenciyi alan bir eğitim anlayışına sahiptir. Her öğrencinin aynı zamanda bir birey olduğu düşüncesinden hareketle ve öğrenmenin kişiye özel olduğunun bilinciyle hareket eder. Bu sebeple öğrencilerin birebir takibi ve değişimin anlık olarak gözlenmesi, en temel eğitim ilkelerimiz arasında yer almaktadır.