TYT – LGS Bursluluk Sınavı

 

 

8. sınıf ve 12. sınıflar için düzenlediğimiz ücretsiz bursluluk sınavına davetlisin. Sınavlar hep stresli geçer bunu biliyoruz. Ancak bu kez, sınav stresine değecek bir armağan seni bekliyor: Artı Kulvar bursiyeri olma şansı!

İddialıyız, Artı Kulvarlı olmak, yeni nesil eğitim anlayışıyla sınavlara hazırlanmak ve rakiplerinden hep bir adım önde olmak demektir. Öğrencilerimiz kendilerine özel dizayn edilmiş eğitim ortamında, en son teknoloji eğitim araçları ve alanında uzman eğitimcileri ile sınavlarına eksiksiz bir şekilde hazırlanıyor. Sınırsız birebir eğitim imkanı ve birden çok yayınla aynı anda hazırlanma imkanı da Artı Kulvarın diğer önemli avantajlarından bazıları…

Ne duruyorsun? Sen de Artı Kulvar ile daha fazlasını hedeflemek istiyorsan belirtilen internet adresinden sınav için kaydını yapmayı unutma!

 

Önemli

Sınava katılmak isteyen öğrencilerin http://artikulvar.com/bursluluk  adresindeki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırmaları zorunludur. Kayıt yaptıran öğrencilerin sistemden aldıkları  sınav giriş belgesiyle belirtilen tarihte Artı Kulvar Eğitim Merkezi’nde hazır olmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.